Ziaja bio krem aloesowy

Firma Ziaja, której misją jest szczególna troska o dobre samopoczucie, zdrowie i piękno klientów, oferuje bardzo wiele wysokiej jakości kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Kosmetyki te dostosowane są do potrzeb każdego typu cery, warto więc przed wyborem kremu zdiagnozować typ własnej skóry. W przypadku cery suchej, normalnej oraz wrażliwej doskonale sprawdza się krem bio aloesowy.

Krem Ziaja bio aloesowy zawiera sok produkowany ze świeżych liści aloesu, czyli tak zwaną biostyminę, która w niezwykle korzystny sposób wpływa na podrażnioną i suchą skórę twarzy. Krem nawilża skórę i zapobiega niepotrzebnej utracie wody, uspokaja również podrażniony naskórek. Co więcej, krem wpływa na wyraźne zwiększenie elastyczności i miękkości skóry oraz przyspiesza procesy regeneracyjne, warto więc nakładać go w okolicach twarzy szczególnie narażonych na powstawanie zmarszczek mimicznych. Krem dostępny jest w opakowaniu o pojemności 100 ml.

Hej! Jestem Kamila i prowadzę tego bloga, który w pełni poświęcony jest modzie. Moda towarzyszyła mi od dawna i zawsze był to mój ulubiony temat, dlatego też zostałam projektantką! A historię o tym opowiem Wam tutaj!
Wszelkie prawa zastrzeżone
error: Content is protected !!