Ziaja blubel balsam do ciała jagoda porzeczka

Wspaniałe właściwości nawilżające ekstraktu z jagody i porzeczki firma Ziaja wykorzystała do opracowania receptury balsamu do ciała z serii kosmetyków blubel.

Balsam z owocowym ekstraktem posiada bardzo przyjemną i lekką konsystencję, która wyróżnia się wysoką wchłanialnością i skutecznym działaniem nawilżającym (nawilża także głębokie warstwy skóry). Dzięki aktywnemu działaniu poszczególnych składników balsamu, kosmetyk wpływa także korzystnie na ograniczenie utraty wody z organizmu. Po wmasowaniu balsamu skóra staje się aksamitna w dotyku, miękka i wyraźnie uelastyczniona. Regularne stosowanie balsamu z ekstraktem owocowym wpływa również na pozbycie się poczucia szorstkości skóry. Warto zaznaczyć także, że balsam wzmacnia naturalne bariery ochronne skóry, a także przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka.

Balsam stosować zależnie od potrzeb skóry, najlepiej przynajmniej raz dziennie po kąpieli.
Kosmetyk jest dostępny w dużym opakowaniu 400 ml, wyposażonym w funkcjonalną pompkę.

Hej! Jestem Kamila i prowadzę tego bloga, który w pełni poświęcony jest modzie. Moda towarzyszyła mi od dawna i zawsze był to mój ulubiony temat, dlatego też zostałam projektantką! A historię o tym opowiem Wam tutaj!
Wszelkie prawa zastrzeżone
error: Content is protected !!