Ziaja jaśmin krem pod oczy przeciw zmarszczkom

W odpowiedzi na wymagające potrzeby delikatnej skóry wokół oczu, firma Ziaja opracowała delikatny krem pod oczy przeciw zmarszczkom z dodatkiem masła jaśminowego. Produkt przeznaczony jest do troskliwej pielęgnacji skóry osób w wieku powyżej pięćdziesięciu lat.

Działanie kremu przejawia się w trzech płaszczyznach: wyraźnej poprawie gęstości skóry, liporegeneracji naturalnych barier ochronnych oraz silnym wygładzeniu zmarszczek. Dodatkową zaletą kremu są jego łagodne właściwości rozjaśniające, które wpływają korzystnie na koloryt cery, a także zmniejszają widoczność cieni.

Regularne stosowanie kremu pod oczy sprawia, że skóra staje się mocniejsza, bardziej elastyczna i jędrna. Istniejące zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne (dotyczy zarówno zmarszczek głębokich, jak i powierzchniowych) – skóra stopniowo zyskuje młodzieńczy wygląd i zdrowie.

Krem dostępny jest w niewielkiej tubce o pojemności 15 ml. Stosować zależnie od potrzeb.

Hej! Jestem Kamila i prowadzę tego bloga, który w pełni poświęcony jest modzie. Moda towarzyszyła mi od dawna i zawsze był to mój ulubiony temat, dlatego też zostałam projektantką! A historię o tym opowiem Wam tutaj!
Wszelkie prawa zastrzeżone
error: Content is protected !!