Ziaja masło kakaowe szampon wygładzający

Dzięki silnym właściwościom nawilżającym masło kakaowe w połączeniu z mocznikiem i prowitaminą B5 stanowi doskonałą bazę dla szamponu do szczególnej pielęgnacji włosów zniszczonych i suchych. Produktem firmy Ziaja, który wykorzystuje aktywne działanie wymienionych substancji aktywnych jest masło kakaowe szampon wygładzający.

Po zastosowaniu szamponu masło kakaowe skóra głowy i włosy stają się oczyszczone i delikatnie nawilżone. Szampon przywraca włosom matowym dawny połysk i energię, sprawia, że włosy na całej swojej długości są wzmocnione i odżywione. Szampon masło kakaowe jest także dobrym kosmetykiem dla pielęgnacji włosów farbowanych, ponieważ podczas wygładzania łusek włosa dochodzi do zmniejszenia wypłukiwania koloru włosów. Przy regularnym stosowaniu zniszczone włosy odzyskują zdrowie i witalność.

Szampon jest dostępny w dużym opakowaniu 400 ml – zapewni skuteczną pielęgnację włosów wszystkich członków rodziny. Odżywcze działanie szamponu możemy wzmocnić regularnym stosowaniem odżywki masło kakaowe oraz maski wygładzającej.

Hej! Jestem Kamila i prowadzę tego bloga, który w pełni poświęcony jest modzie. Moda towarzyszyła mi od dawna i zawsze był to mój ulubiony temat, dlatego też zostałam projektantką! A historię o tym opowiem Wam tutaj!
Wszelkie prawa zastrzeżone
error: Content is protected !!