Ziaja mleczko nagietkowe

Wśród dostępnych na rynku preparatów do demakijażu korzystnie wyróżniają się mleczka kosmetyczne firmy Ziaja. Doskonałym przykładem jest mleczko nagietkowe, przeznaczone do oczyszczania skóry suchej i normalnej.

Mleczko nagietkowe skutecznie usuwa pozostałości makijażu (jest bezpieczny także dla wrażliwej skóry wokół oczu). Po zastosowaniu mleczka skóra jest odpowiednio nawilżona i miękka, bardzo dobrze przygotowana do kolejnych działań pielęgnacyjnych (szczególnie z użyciem pozostałych kosmetyków nagietkowych Ziaja). Mleczko przeciwdziała pojawieniu się niekomfortowych podrażnień skóry.

Aktywne substancje zawarte w mleczku to d-panthenol (prowitamina B5) o działaniu nawilżającym, zmiękczającym i łagodzącym, witaminy A i E oraz ekstrakt z nagietka lekarskiego. Nagietek lekarski jest rośliną o bardzo korzystnym działaniu dla skóry, dlatego też jest szeroko wykorzystywany w kosmetyce. Do jego zalet należy działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, a także intensywne pobudzanie procesów regeneracyjnych naskórka.

Hej! Jestem Kamila i prowadzę tego bloga, który w pełni poświęcony jest modzie. Moda towarzyszyła mi od dawna i zawsze był to mój ulubiony temat, dlatego też zostałam projektantką! A historię o tym opowiem Wam tutaj!
Wszelkie prawa zastrzeżone
error: Content is protected !!