Ziaja opuncja figowa tonik

Firma Ziaja słynie z naturalnych kosmetyków, które przeznaczone są do pielęgnacji każdego typu cery. Kompleksową pielęgnację zapewnia szeroki wybór produktów posiadających określone składniki aktywne. Jedną z grup produktów Ziaja są kosmetyki z ekstraktem z opuncji figowej.

Przed zastosowaniem kremu nawilżającego, bardzo ważne jest by dobrze oczyścić skórę z zanieczyszczeń, jakie pojawiają się na niej każdego dnia. Przemycie skóry tonikiem z opuncją figową sprawia, że nasza skóra stanie się widocznie świeższa i odżywiona. Bardzo korzystnie działają też na cerę zawarte w kremie witaminy A i E, które mają intensywnie działanie wygładzające i chronią przed objawami starzenia się skóry. Połączenie witamin i ekstraktu z opuncji figowej znakomicie zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody, a także chroni przed działaniem szkodliwych czynników środowiska (nadmierna suchość, promieniowanie UV i inne).

Po zastosowaniu toniku warto uzupełnić jego działanie poprzez zastosowanie kremu również z ekstraktem z opuncji.
Tonik dostępny jest w 200 ml butelce.

Hej! Jestem Kamila i prowadzę tego bloga, który w pełni poświęcony jest modzie. Moda towarzyszyła mi od dawna i zawsze był to mój ulubiony temat, dlatego też zostałam projektantką! A historię o tym opowiem Wam tutaj!
Wszelkie prawa zastrzeżone
error: Content is protected !!