Ziaja ulga krem ochronny na dzień

Firma Ziaja od ponad dwudziestu lat stara się odpowiedzieć na zróżnicowane problemy pielęgnacyjne skóry. Dla skóry wrażliwej z osłabionymi naczynkami krionośnymi opracowano ochronny krem na dzień z serii ulga.

Krem działa łagodząco na typowe problemy skóry wrażliwej – po nałożeniu odczuwamy natychmiastową poprawę stanu skóry, tak jakbyśmy zastosowali delikatny kompres. Krem ulga szybko złagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, a także wygładza i nawilża skórę likwidując łuszczenie i szorstkość. Skóra wrażliwa jest także dobrze chroniona – dzieje się to podczas regenerację jej naturalnych barier ochronnych oraz filtr przeciwsłoneczny SPF 20. Aktywne składniki kremu działają również bardzo dobrze na naczynka krwionośne – zmniejszają ich przepuszczalność, jednocześnie zwiększając odporność. Dobroczynne działanie kremu jest potwierdzone badaniami klinicznymi.

Krem jest hypoalergiczny (bez barwników, silikonów, olejów mineralnych). Nie narusza naturalnego pH skóry. Dostępny w opakowaniu 50 ml.

Hej! Jestem Kamila i prowadzę tego bloga, który w pełni poświęcony jest modzie. Moda towarzyszyła mi od dawna i zawsze był to mój ulubiony temat, dlatego też zostałam projektantką! A historię o tym opowiem Wam tutaj!
Wszelkie prawa zastrzeżone
error: Content is protected !!